Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Ciochowice – Oferty sprzedaży i najmu domów na Śląsku

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Staromiejska

Stare Gliwice,Gliwice(Ciochowice + 19 km)

1 240 000 zł248 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Oferta na wyłączność tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat przedstawia Państwu na sprzedaż dom z potencjałem mieszkalnym i biznesowym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zabrze

Kończyce,Zabrze(Ciochowice + 22 km)

475 000 zł230 m² 2 065,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kamienica ogrzewana piecem weglowym. Cztery niezalezne mieszkania. Garaz wolnostojacy. Dzialka O powierzchni 800 M 2

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Poniszowice

Poniszowice(Ciochowice + 5 km)

219 000 zł177 m² 1 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:647 m²

Zamieszkaj na spokojnej wsi. Idealne miejsce na odpoczynek i relaks po codziennym zgiełku. Dom znajduje się w Poniszowicach, gmina Rudziniec, oddalona o 25 km od Gliwic i 15km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Grzybowa

Strzybnica,Tarnowskie Góry(Ciochowice + 23 km)

1 690 000 zł220 m² 7 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Dom Marzeń na Skraju Lasu Luksus, cisza i Przestrzeń! Tarnowskie Góry, ul. Grzybowa Szukasz domu, który łączy nowoczesność, najwyższą jakość i bliskość natury? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Mniszka

Ostropa,Gliwice(Ciochowice + 19 km)

600 000 zł136 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 837 m z rozpoczętą budową domu wolnostojącego o planowanej powierzchni użytkowej 136 m . Co zawiera cena?działka budowlana Ławy fundamentowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry(Ciochowice + 23 km)

1 495 000 zł161,82 m² 9 238,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 417 m , oferujący aż 3 miejsca parkingowe. Nieruchomość została wybudowana w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry(Ciochowice + 23 km)

2 099 000 zł290 m² 7 237,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 894 m²

Na sprzedaż wolnostojący, parterowy, bardzo słoneczny dom o powierzchni całkowitej 290 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Kolejarzy. Nieruchomość usytuowana na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle(Ciochowice + 23 km)

230 000 zł72,58 m² 3 168,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:896 m²

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży połowy domu położonego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Karola Miarki. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Ogrodowa

Zbrosławice(Ciochowice + 15 km)

495 000 zł544 m² 2 521,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:544 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Zbrosławicach - spokojna okolica, duży potencjał Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w Zbrosławicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Ptakowice(Ciochowice + 19 km)

998 000 zł144,50 m² 6 906,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Brak prowizji I pcc! Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego typu C, który łączy przestrzeń, komfort i nowoczesne rozwiązania technologiczne. To.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Ciochowice,śląskie

1 099 000 zł227 m² 4 841,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 496 m²

Dom z dużą działką w spokojnej okolicy | Ciochowice, gm. Toszek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w cichej i spokojnej miejscowości.